Diagnostika

Servis nákladných vozidiel všetkých značiek

Disponujeme multi-značkovou diagnostikou Texa pre komunikáciu s riadiacou jednotkou motora. Táto analyzuje zaznamenané poruchy, čo napomáha nášmu vyškolenému personálu optimalizovať čas a rozsah opráv.

Diagnostika Wabco, Knorr a Haldex

Diagnostika vozidiel je neodmysliteľnou súčasťou kvalitného servisu nákladných vozidiel všetkých značiek. Naši pracovníci sú tiež školení na diagnostiku systémov Wabco, Knorr a Haldex.

Diagnostika Mercedes Benz

Kompletná značková diagnostika úžitkových vozidiel Mercedes - Benz.

Servis prípojných vozidiel všetkých značiek

Náš tím profesionálov sa dokonale postará o váš celý vozový park. Nerobíme však iba servis a diagnostiku nákladných vozidiel, ale aj diagnostiku, údržbu a servis prípojných vozidiel všetkých značiek.

Príprava jazdných súprav na STK

Samozrejmosťou v ponuke našich služieb je kvalitná brzdová stolica pre kontrolu a nastavenie bŕzd. Používa sa pri každom podozrení na slabší účinok alebo nesúlad bŕzd. Je tiež vhodným preventívnym nástrojom pred kontrolou STK. Doplnkom k brzdovej stolici je play detektor na diagnostiku opráv náprav, vhodný najmä pre staršie alebo veľmi zaťažované vozidlá.

Kvalitná geometria Truck Cam

Truck Cam je kvalitná technológia,ktorá slúži na nastavenie geometrie nákladných vozidiel. Takéto nastavenie je potrebné pre správnu priamu jazdu jazdnej súpravy, výrazne znižuje opotrebovanie pneumatík a spotrebu pohonných hmôt.

Olejový servis

Postaráme sa vám o kompletnú výmenu oleja vášho vozového parku. Pri výmene oleja používame tie najkvalitnejšie oleje značky Shell.

Plnenie a údržba klimatizácie a oprava nezávislého kúrenia

Pri kompletnom servise a údržbe vášho vozového parku sa postaráme aj o pravidelnú údržbu, čistenie a plnenie klimatizácií. Navyše ponúkame služby autoelektrikára, vďaka čomu vám dokážeme jednoducho opraviť nezávislé kúrenie vo vašom nákladnom vozidle.

Tankovanie AdBlue

Šetrenie prírody a sociálna zodpovednosť je u nás samozrejmosť. Dodržujeme platné európske normy, vďaka čomu vám nenatankujeme nič iné, ako palivo označené AdBlue.

Zváranie hliníku, nerezu a lakovnícke práce

Potrebujete vyklepať ťuknutý plech alebo prelakovať nechcené znamienko krásy? Postaráme sa o to, aby vaše vozidlá vyzerali presne podľa vašich predstáv. Či už ide o zváranie hliníku alebo nerezu, či lakovacie práce, u nás ste na správnom mieste.

Brzdová stolica - camionservis.sk

Brzdová stolica - camionservis.sk
Play detektor - camionservis.sk
Truck Cam - camionservis.sk
Diagnostika Mercedes - Benz - camionservis.sk